Polska wersja językowa English version
01flat
O firmie Gotowe produkty Elementy Export KontaktFirma Contact PLUS Sp. z o.o. jest firmą handlową założoną w 2004 roku w Poznaniu. Specjalizujemy się w handlu mięsem wołowym, a także produkcją wołowiny we współpracy z unijnymi zakładami mięsnymi. Firma działa głównie na bazie doświadczenia i kontaktów zagranicznych, a także bazy produkcyjnej i powierzchni magazynowej firm z nami współpracujących. Doświadczenie oraz specjalizacja są gwarancją jakości dla klienta oraz zmniejszają ryzyko handlowe. Zajmujemy się głównie sprzedażą na rynku zachodnioeuropejskim i skandynawskim.

W działalności na rynku wewnątrzwspólnotowym kierujemy się obowiązującymi dyrektywami unijnymi w zakresie standardów JAKOŚCIOWYCH i WETERYNARYJNYCH.

Naszym celem jest ciągły rozwój produktów i ich dostosowanie do aktualnych potrzeb rynku.

SPECJALIZACJA w obsłudze rynku zachodnioeuropejskiego pozwala nam doskonalić naszą firmę w tym kierunku by być konkurencyjnym i wyjątkowym partnerem przy stałej współpracy w różnych regionach Europy.

W połowie 2009 roku rozpoczęliśmy dystrybucję na rynku gastronomicznym w Warszawie z firmą partnerską BEEF ONLINE (www.beefonline.pl). Współpracujemy również z wieloma uznanymi zakładami mięsnymi.

Dane firmy

NIP (VAT UE): PL 9721094987
REGON: 634604879
KRS: 0000215758

Sąd Rejonowy w Poznaniu XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy ( kapitał wpłacony) : 214.500,00 PLN


Nasz dokładny adres i numery telefonów znajdą Państwo na stronie kontakt.


 


 

Strona Startowa